Muziek / Muziekgames / (Post)punk - New Wave Meter
zoeken in:
1
geplaatst: 5 september 2024, 14:51 uur
Prachtig nummer van een prachtig album. Was een mindblower destijds, met natuurlijk weer prachtig artwork van Vaughan Oliver / 23 Envelope = 8,5
3
geplaatst: 5 september 2024, 16:01 uur
Rodajc schreef:
Ik ben best een liefhebber van hun Dreampop, maar deze is behoorlijk slaapverwekkend.
Ik ben best een liefhebber van hun Dreampop, maar deze is behoorlijk slaapverwekkend.
Dat mag zo zijn, maar hier droom ik wel slecht van.
8
1
geplaatst: 5 september 2024, 16:45 uur
1
geplaatst: 5 september 2024, 18:07 uur
0
geplaatst: 5 september 2024, 18:15 uur
Nee.
Ik vind het vrij matig, eerlijk gezegd. Vanwaar de circlejerk? Moest je erbij geweest zijn in die tijd? Song to the Siren vind ik ondragelijk mooi, maar dit doet me niks.
0
geplaatst: 5 september 2024, 23:41 uur
1
geplaatst: 6 september 2024, 00:37 uur
Ik vind die zweepslag/windvlaag toch een tikje irritant, zeker als je er op gaat letten.
Verder erg beklemmend sfeervol.
7,8
Verder erg beklemmend sfeervol.
7,8
0
geplaatst: 6 september 2024, 08:47 uur
Johnny Marr schreef:
Ik vind het vrij matig, eerlijk gezegd. [...]...dit doet me niks.
Vrij matig en het doet je niks, en dan toch een 6,8? Durf dan ook een vrij matig cijfer te geven jôh, ik zou op de middelbare school bij de meeste vakken apetrots zijn op een 6,8.Ik vind het vrij matig, eerlijk gezegd. [...]...dit doet me niks.
0
geplaatst: 6 september 2024, 08:50 uur
EvilDrSmith schreef:
(quote)
Vrij matig en het doet je niks, en dan toch een 6,8? Durf dan ook een vrij matig cijfer te geven jôh, ik zou op de middelbare school bij de meeste vakken apetrots zijn op een 6,8. Hmmm, nee. 6,8 is in mijn ogen matig. Niet slecht, maar toch ook niet goed?
1
geplaatst: 6 september 2024, 09:15 uur
Johnny Marr schreef:
Hmmm, nee. 6,8 is in mijn ogen matig. Niet slecht, maar toch ook niet goed?
Vlamingen zijn natuurlijker veel milder dan ons hardvochtige Nederlanders, dat blijkt maar weer. Hmmm, nee. 6,8 is in mijn ogen matig. Niet slecht, maar toch ook niet goed?

Cijferwaarderingen in Nederland
3
geplaatst: 8 september 2024, 00:18 uur
Hiromi Moritani uit Osaka debuteerde met haar band Aunt Sally (sic) in 1979. Het album ken ik niet, maar het wordt gerangschikt onder post punk. Als solo artiste meet ze de naam Phew aan en haar debuutsingle wordt in 1980 geproduceerd door Ryuichi Sakamoto. In 1981 verschijnt haar debuutalbum geproduceerd door Conny Plank, Can-leden Holger Czukay en Jaki Liebezeit doen nadrukkelijk mee op dit album. Dat zorgt voor een fijne fusie tussen krautrock, electronic en post punk.
Signal is van dat album wel het meest post punk imo. 楽しめ!
Signal is van dat album wel het meest post punk imo. 楽しめ!
1
geplaatst: 8 september 2024, 15:30 uur
Dat Can nadrukkelijk meedoet, can je inderdaad goed horen. Fraai.
't Japanse gebrabbel creëert altijd een beetje een appreciatiebarrière, maar is in deze niet storend. Zorgt ook niet voor een meerwaarde.
7,8
't Japanse gebrabbel creëert altijd een beetje een appreciatiebarrière, maar is in deze niet storend. Zorgt ook niet voor een meerwaarde.
7,8
1
geplaatst: 9 september 2024, 11:06 uur
Doet mij een beetje aan Siouxsie denken. Wel een leuk nummer en natuurlijk zeer herkenbaar qua 80's sfeer. Muzikaal een 8,5 , qua zang een 6,5 resulteert in een 7,5
1
geplaatst: 10 september 2024, 19:38 uur
6
Muzikaal gezien ruim voldoende, maar ik heb wel degelijk moeite met dat “Japanse gebrabbel”.
Muzikaal gezien ruim voldoende, maar ik heb wel degelijk moeite met dat “Japanse gebrabbel”.
1
geplaatst: 10 september 2024, 20:11 uur
Rodajc schreef:
...maar ik heb wel degelijk moeite met dat “Japanse gebrabbel”.
...maar ik heb wel degelijk moeite met dat “Japanse gebrabbel”.
Wij verstaan er ook niks van hoor
8
* denotes required fields.

