MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / EURODANCE TOP 100

zoeken in:

avatar van Johnny Marr
Dance Lover schreef:
(quote)


En waar is je cijfer voor Haddaway - What Is Love?

Een 7 voor Haddaway





avatar van Dance Lover
10 Stemmers worden niet wild van E - Rotic en delen een 6,2 uit. Een blauwtje.....




In 1993 scoorde Captain Hollywood Project een grote hit met More and More. De overstap van Twenty 4 Seven naar dit project ging Tony Dawson-Harrison goed af. Een zesde plek voor dit nummer en meer dan een hand vol hits waren zijn deel.




avatar van esteban
Dance Lover schreef:
Ik hoor dit de laatste tijd echt vaak tijdens het uitgaan.

For real? Waar draaien ze dit dan nog?

Ik besef dat E-Rotic enorm foute muziek heeft gemaakt, maar het klonk wel lekker. Nuja, wat is fout? En maar meebrullen als prille tiener: "Max don't have s..." Luisterden ouders eigenlijk wel naar de teksten van die 90s hits?

E-Rotic - 7.0
More and More - 8.0


avatar van herman
Even inhalen:

7,5 U Got 2 Let The Music
9,5 No Limit
7,5 All That She Wants
8,5 Hold That Sucker Down
8,5 Things Can Only Get Better

9,5 What Is Love
6,5 Somebody Dance With Me
6,5 Sing Hallelujah
7,5 Mr. Vain
7,5 The Rhythm of the Night

8,0 Be My Lover
6.5 Get a way
6,5 Max Don't Have Sex With Your Ex
8,0 More and More

Opvallend introvert nummer eigenlijk. Destijds vond ik Flying High geweldig, maar deze is nu eigenlijk wel mooier.

avatar van herman
esteban schreef:
Ik besef dat E-Rotic enorm foute muziek heeft gemaakt, maar het klonk wel lekker. Nuja, wat is fout? En maar meebrullen als prille tiener: "Max don't have s..." Luisterden ouders eigenlijk wel naar de teksten van die 90s hits?

Goede vraag. Ik kan me ook nog herinneren dat er een keer een meisje van hooguit tien jaar oud meedeed aan Henny Huisman's Mini Playback Show. Ze deed toen George Michael's I Want Your Sex... mijn ouders vonden dat wel opmerkelijk.

E-rotic had in Duitsland nog een hele reeks hits, o.a. met "Fritz Love My Tits" en "Nick Not So Quick". Maar in Nederland hadden we er na "Fred Come To Bed" al wel genoeg van.


avatar van GrafGantz
herman schreef:
Goede vraag. Ik kan me ook nog herinneren dat er een keer een meisje van hooguit tien jaar oud meedeed aan Henny Huisman's Mini Playback Show. Ze deed toen George Michael's I Want Your Sex...


Hoewel deze jongedame een stuk ouder is moest ik er toch gelijk aan denken



avatar van GrafGantz
esteban schreef:
En maar meebrullen als prille tiener: "Max don't have s..." Luisterden ouders eigenlijk wel naar de teksten van die 90s hits?


En dan heb ik voor jou deze klassieker nog:





avatar van Dance Lover
esteban schreef:
(quote)

For real? Waar draaien ze dit dan nog?


Bar ''De Regenboog'' in Nijmegen.

7,5

avatar van Dance Lover
Een keurige 7,50 voor het meer ingetogen More and More van Captain Hollywood Project.




De 2 Brothers on the 4th Floor waren in 1994 terug in een andere bezetting en dat bleek een uiterst succesvolle periode voor ze te zijn. Te beginnen met ''Never Alone'' dat in dat jaar piekte op een tweede plek.



avatar
8,8

Een 7,5 voor zowel E-Rotic als de Captain


avatar van Poek
CHP: 6
2Bot4F: 7,5


avatar van Ries_72
E-rotic. 5
De Kapitein. 6
Twee Broers. 8


avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:21 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:21 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.