MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Golden Earring meter

zoeken in:
avatar van EvilDrSmith
geplaatst:
De pigeons gewoon patsboem op de vierde plaats! En dat voor een deepcut.
Ik ben tevreden over jullie stemgedrag.

Deze ballad vind ik nogal run of the mill. Gezapig en zoals er al miljoenen ballads van zijn gemaakt. Gaapsnurk...
Nou vooruit, omdat het de Earring is een heel krappe voldoende.
5,6

avatar van Yield
geplaatst:
7,1

avatar van nelis
geplaatst:
6,5

avatar van danny de punk
geplaatst:
5,5

avatar van vigil
geplaatst:
Voor de meeste nummers van het BB album heb ik wel een zwak

7,0

avatar van dynamo d
geplaatst:
7,4

Planet Blue vind ik een beter nummer van Bloody Bucaneers. Ik hoop trouwens nog op een expanded edition van dit album door Red Bullet want Golden Earring had indertijd ook een aantal aardige b-sides zoals Time Warp en Steamroller.

avatar
geplaatst:
7,9

avatar van Johnny Marr
geplaatst:
Pigeons - 8,3
Pourin' - 8,2

All Day Watcher

avatar van spinout
geplaatst:
#38. Pourin' My Heart Out Again (1991): 7.0

avatar van 50tracks
geplaatst:
I'm Going to Send My Pigeons to the Sky: 7,0

Pourin' My Heart Out Again: 6,0

avatar van SBube
geplaatst:
In my house 5.0
Burning Stuntman 7.5
Heartbeat 7.1
I’m going to send my pigeons to the sky 5.0
Pourin’ my heart out again 6.5

avatar van Funky Bookie
geplaatst:
8,5

avatar van Simon77
geplaatst:
I'm Going to Send My Pigeons to the Sky: 6,8
Pourin' My Heart Out Again: 7,8


avatar van All Day Watcher
geplaatst:
#39. The Devil Made Me Do It (1982)

And if you were me, you would have done the same
So spare me the gutter, save me from the ball and chain


Snelle, stuwende rock met een humoristische tekst over verleiding en schuld. Na Twilight Zone de tweede single van Cut (#16 in de Top 40) en één van de nummers waarmee de band zich begin jaren '80 weer stevig op de kaart zette. Door de energie en vraag-antwoord zang werd het een populair livenummer.

Jaren geleden in één van zijn theatershows vertelde Cesar dat hij dit nummer altijd graag speelde en dat het zó in zijn systeem zat, dat hij tegelijkertijd zijn vakantie kon plannen of bedenken wat hij die avond zou gaan eten. Vervolgens gaf hij hiervan uiteraard een grappige demonstratie tijdens het meedrummen met een opname.

Vorige week zag ik hem opnieuw in het theater, en kwam er een vervolg op dit verhaal. Hij had het "vakanties plannen" ook weleens opgebiecht tegen Kooymans. Die had een paar optredens later ineens middenin een gitaarsolo -met zijn rug naar het publiek- hard naar zijn drummer geroepen: "En, waar gaat de reis naartoe...?!" Het nummer was vervolgens bijna de mist in gegaan omdat Cesar van het lachen haast van zijn drumkruk viel.



De Pigeons maken helaas een duikvlucht (laatste woordgrap hierover, ik beloof het) naar plek 9:

1. She Flies On Strange Wings [1971] – 8,820 gemiddeld – 22 stemmen
2. Twilight Zone [1982] - 8,815 gemiddeld - 26 stemmen
3. Just a Little Bit of Peace in My Heart [1969] - 8,75 gemiddeld - 20 stemmen
4. The Vanilla Queen [1973] - 8,37 gemiddeld - 25 stemmen
5. Going To The Run [1991] - 8,25 gemiddeld - 28 stemmen
6. Mad Love's Comin' [1976] - 8,22 gemiddeld - 20 stemmen
7. Turn the World Around [1989] - 8,19 gemiddeld - 20 stemmen
8. When The Lady Smiles [1984] - 8,17 gemiddeld - 24 stemmen
9. I'm Going to Send My Pigeons to the Sky [1970] - 8,15 gemiddeld - 17 stemmen
10. Candy's Going Bad [1973] - 8,098 gemiddeld - 20 stemmen
====================================================================
29. The Last Frontier Hotel [2003] - 7,12 gemiddeld - 19 stemmen
30. Pourin' My Heart Out Again [1991] - 7,08 gemiddeld - 15 stemmen
31. Identical [2012] - 7,04 gemiddeld - 22 stemmen
32. Come on Home [2015] - 6,94 gemiddeld - 18 stemmen
33. Don't Stop The Show [1979] - 6,82 gemiddeld - 21 stemmen
34. Who Do You Love [1995] - 6,73 gemiddeld - 19 stemmen
35. Yes! We're On Fire [2000] - 6,51 gemiddeld - 20 stemmen
36. In My House [1967] - 6,49 gemiddeld - 17 stemmen
37. Please Go [1965] - 6,37 gemiddeld - 22 stemmen
38. Dong-Dong-Di-Ki-Di-Gi-Dong [1968] - 6,02 gemiddeld - 26 stemmen

avatar van danny de punk
geplaatst:
7,5

avatar van vigil
geplaatst:
7,7

avatar van dynamo d
geplaatst:
9,5

Ik vind deze fijn! Cut staat dan ook in mijn album top 10,

avatar van musicborst
geplaatst:
Er zit nu wel vaart in, moest nog een ei leggen over Pigeons, ik bedoel Pourin...

#38. Pourin' My Heart Out Again (1991): 7
#39. The Devil Made Me Do It (1982): 8

avatar van Yield
geplaatst:
7,3

avatar van EvilDrSmith
geplaatst:
Leuk verhaal!
Toevallig vorig weekend nog zitten dubben om de theatershow van Cesar aan te kruisen tijdens het doorbladeren van het nieuwe theaterseizoen. Ik heb hem nooit live gezien in het theater, maar de fragmenten van zijn oude shows op YT/DVD tonen wel een smaakvolle verteller die je geboeid houdt. Ik vond hem interessanter en vooral ook grappiger dan diverse (mij onbekende) cabaretiers die ook in het theaterboekje stonden en ik ook even checkte op YT.
8,2

avatar van 50tracks
geplaatst:
7,5

avatar van Funky Bookie
geplaatst:
8,5

avatar van nelis
geplaatst:
7,7

avatar van spinout
geplaatst:
#39. The Devil Made Me Do It (1982): 8.0


avatar van thelion
geplaatst:
8

avatar
geplaatst:
6

avatar van All Day Watcher
geplaatst:
EvilDrSmith schreef:
Toevallig vorig weekend nog zitten dubben om de theatershow van Cesar aan te kruisen tijdens het doorbladeren van het nieuwe theaterseizoen. Ik heb hem nooit live gezien in het theater, maar de fragmenten van zijn oude shows op YT/DVD tonen wel een smaakvolle verteller die je geboeid houdt. Ik vond hem interessanter en vooral ook grappiger dan diverse (mij onbekende) cabaretiers die ook in het theaterboekje stonden en ik ook even checkte op YT.
Vooral niet twijfelen zou ik zeggen! Mooie anekdotes over de Earring en bekende drummers, veel droge humor en met verwondering toekijken wat de oude meester nog allemaal kan met zijn drumstokken. En natuurlijk iets moois uit je collectie meenemen om te laten signeren na afloop. Een man achter me had vorige week een stapel singletjes meegenomen die ik in de pauze uitgebreid heb kunnen bewonderen. Of je kunt iets kopen van de merchandise die Cesar bij zich heeft, en wat hij allemaal doneert voor onderzoek naar ALS.

avatar van Simon77
geplaatst:
The Devil Made Me Do It: 8

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.