Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van musician.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026
Eagles - On the Border (1974)
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren
»
details
Nothing but Thieves - Moral Panic II (2021)
»
details
Eric Clapton - August (1986)
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren
»
details
Roxy Music - Flesh + Blood (1980)
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren
»
details
Shed Seven - Truth Be Told (2001)
Het album is minder, dat is waar, dan de vorige drie albums.
Die dan ook van bijzondere klasse zijn.
Er staan hier een paar hele goede songs op, zoals het alom gewaardeerde (een van de hoogste van Shed Seven bij RYM) Cry for help en de afsluiter Step inside your love.
Maar er is ook veel middelmaat. Dan kan het nog goed uitpakken omdat Shed Seven geen middelmaat band is. En de nummers blijven dat ook goed in het gehoor liggen. Maar het beklijft niet erg en hier hadden Witter en collega's iets strenger moeten zijn: hoe goed zijn de songs werkelijk of moeten we er nog eens over nadenken?
En dan hou je over een album met een paar uitstekende songs, een paar goede en opgevuld met middelmatige Shed Seven nummers. Per saldo is het dan ook niet meer 5***** sterren maar gemiddeld minder.
»
details
» naar bericht » reageer
Sunnyboys - Sunnyboys (1981)
Toch spijtig dat deze Australische band niet werd ontdekt in Europa, begin jaren '80.
Aangename, vriendelijke rock die voor newwave door kan gaan zonder stekelig te worden. Interessante gitaarpartijen zonder dat er sprake is van langdurig soleren, daar zijn de songs te kort en te puntig voor. Zanger heeft een mooie stem die de fraaiheid van het geheel alleen maar doet toenemen.
Het doet mij een beetje aan het eerste album van de Mighty Lemon Drops denken, waar juist een 40-jarig jubileum versie van Happy Head is uitgebracht.
»
details
» naar bericht » reageer
Matthews Southern Comfort - Later That Same Year (1970)
Best een aardig album, eigenlijk.
Je komt niet direct op het idee om het op te zoeken, ware het niet dat hier de klassieker Woodstock (geschreven door Joni Mitchell) op staat wat uiteindelijk leidt tot het afluisteren van het volledige album.
Het niveau Woodstock wordt nergens meer gehaald, maar het staat wel stijf van de muziek voor softies en hippies. Gezien het tijdstip van verschijnen natuurlijk niet zo gek. De harmonieën zijn sterk, maar ik zou toch de geweldige stem van Matthews naar voren willen halen als sterkste troef.
»
details
» naar bericht » reageer