MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Overig / Algemeen / Hulp gezocht bij enquete/onderzoek//etc.

zoeken in:
avatar van Rhythm & Poetry
Burgerlijk.

avatar van Pooiertje
Ik download geen muziek (deze vraag is niet van toepasing)

avatar van herman
Ik heb het ingevuld.

avatar
Stijn_Slayer
Ik ook.

avatar
Heliophobic
Ingevuld

avatar van Sir Spamalot
Sir Spamalot (crew)
Ik help graag een mens, maar ik ben Belg en ik download geen muziek dus ik mag niet meedoen.

avatar van musician
Ik begrijp nooit goed wat mijn inkomen te maken heeft met dit soort enquettes, gelukkig heb ik weer eens kunnen kiezen voor een verbod op illegaal downloaden.

avatar van platedraaier
Het is best interessant om te weten of downloaden inkomen gerelateerd is ja of nee. Dus je inkomen kan best een relevant gegeven zijn.
Ik heb de enquete ook maar even ingevuld.

avatar van sq
sq
Ingevuld. De onderzoekers hebben wel een rare kijk op inkomensverdelingen. Bij een netto inkomen van 9000 euro per maand (ruim boven de Balkenende-norm, lijkt me ) zit je nog niet bovenin.

avatar van wouter8
Done

avatar van deric raven
gedaan

avatar van herman
musician schreef:
Ik begrijp nooit goed wat mijn inkomen te maken heeft met dit soort enquettes, gelukkig heb ik weer eens kunnen kiezen voor een verbod op illegaal downloaden.

Gelukkig is downloaden vooralsnog gewoon legaal. Uploaden daarentegen...

avatar van Mjuman
herman schreef:
(quote)

Gelukkig is downloaden vooralsnog gewoon legaal. Uploaden daarentegen...


Had hier ook een commentaar geschreven, maar dat bij nader inzien weggehaald. Heb gewoon bedenkingen over opzet en inhoud van dat onderzoek. Veronderstel dat die vraag over inkomen voortvloeit uit de veronderstelde correlatie tussen inkomenshoogte en download-geneigdheid. En dat is mij een te simpele correlatie. Ik heb dan ook weinig vertrouwen a. in het substantieel onderbouwde karakter van dit onderzoek en b. de uitkomsten ervan.

Grip op deze materie krijgen vereist meer dan ijver en goedwillenheid; cijfers voor vlijt heb ik sinds de lagere school nooit meer gekregen.

avatar
In Muziek > Algemeen > Televisieprogramma NPS Podium:

Wat vindt u van NPS Podium? Vul de enquête in

Bent u kijker van NPS Podium op zondagmiddag of donderdagavond? Dan willen wij - de makers van NPS Podium - dolgraag uw mening over de programma's weten.

Per 1 maart 2009 zijn NPS Matinee en NPS Klassiek samengegaan onder de nieuwe naam NPS Podium. Tegelijkertijd is ook het zondagmiddag programma inhoudelijk veranderd. Wij zijn heel benieuwd wat u, als kijker, van deze verandering vindt.

Daarom zouden wij het zeer waarderen als u onze enquête over NPS Podium wilt invullen. Uw mening zal zeker bijdragen aan de verdere ontwikkeling van onze programma’s. Het invullen duurt ongeveer 15 minuten. U kunt de enquête vinden door op onderstaande link te klikken. Wanneer u hierop klikt, wordt gevraagd uw e-mailadres of een unieke inlognaam in te voeren. Dit is echter niet per see nodig. Als u de enquête anoniem in wilt vullen, kunt u gewoon een streepje invoeren.

Enquete NPS Podium

Alvast bedankt!

Namens de redactie van NPS Podium
Sanne van Dalen

Kijk ook op: www.npspodium.nps.nl

avatar
In Overigen > Algemeen > Hulp gezocht bij onderzoek:

Beste muziekvrienden en vriendinnen!

Voor mijn afstudeeronderzoek heb ik een enquete opgesteld. Jullie zouden mij fantastisch helpen als jullie deze willen invullen en als je hem invult maak je ook nog eens kans op 1 van de 100 cd's die worden verloot! Het kost je maar tien minuutjes!

de enquete staat op: www.muziekonderzoek.nl

Alvast heel erg bedankt!

avatar van andnino
ingevuld.
een aanmerking, bij het kiezen uit tijdperiodes is er altijd keuze tussen óf eenmaal per maand of eenmaal per zes maanden. Dat is wel een groot verschil, en ik miste wel een antwoord dat daar ergens tussenin zat. Maar verder prima enquete

avatar van deric raven
Vond ik ook.
Al lag mijn aanschaf van albums een stukje hoger (ongeveer 3 per week).

avatar van L_T_B
"Ik vindt geen van de bladen interessant genoeg"

Oops...

avatar van musician
L_T_B schreef:
"Ik vindt geen van de bladen interessant genoeg"

Oops...

Ja, dat heb ik ook ingevuld.

Hoewel ik al jaren geen popbladen meer opensla.

Jarenlange frustraties gehad door de aanwezigheid van uitsluitend zogenaamd progressieve bladen die alleen oog hadden voor bepaalde ontwikkelingen en (marginale) stromingen en de rest (vooral de oude rock-garde) als oninteressant bij het huisvuil hadden gezet (en het ook zo behandelden).

Er inmiddels over heen maar een medium als musicmeter, waar je je zelfs alleen maar kunt of hoeft bezig te houden met alles wat je wél leuk vind, is veel beter. En de informatie van bepaalde bands of groepen komt ook hier toch wel automatisch naar je toe. Daar kan geen blad tegen op!

avatar van L_T_B
Ik doelde meer op de enorme spelfout. Maar ik ben het wel eens met je relaas.

avatar van herman
Vond het wel jammer dat 'house' als hoofdgenre stond aangegeven. Ik ben geen houseliefhebber, maar heb het toch maar aangevuld bij gebrek aan electronica/electro/techno. Dance en/of electronic had me beter geleken...

En ik koop nog wel allerlei bladen, maar die stonden er dan weer niet bij.

avatar van musician
L_T_B schreef:
Ik doelde meer op de enorme spelfout.

Ja, de "t" staat nu scheef. Vanmorgen wilde ik je er niet mee in verlegenheid brengen...... (het was me bij de enquete niet opgevallen)

avatar
herman schreef:
Vond het wel jammer dat 'house' als hoofdgenre stond aangegeven. Ik ben geen houseliefhebber, maar heb het toch maar aangevuld bij gebrek aan electronica/electro/techno. Dance en/of electronic had me beter geleken...

En ik koop nog wel allerlei bladen, maar die stonden er dan weer niet bij.


Ja snap ik, maar ik borduur verder op het onderzoek 395 minuten, daar zijn deze hoofdcategorien in gebruikt, vandaar. Ik ben zelf van de rock, maar dan ook maar bepaalde stromingen.

avatar van sq
sq
Ingevuld.

avatar
In Muziek > Algemeen > Wat vind jij van de prijs voor een festival-en/ of concertticket? Geef hier je mening!:

Hoi forum lezers,

Wat vind je van de prijs die je betaald voor je festival-en /of concertticket?
Heb je een mening over de servicekosten of wil je me graag helpen met het afronden van m'n onderzoek?

Doe dan nu mee, en vul deze enquête in en/of stuur hem door naar vrienden.

Klik deze link om te beginnen: http://www.thesistools.com/?qid=90185&ln=eng

Alvast heel erg bedankt!

Jolien Janse

Onderzoek naar de beleving van de consument met betrekking tot het huidige ticketbeleid bij muziekfestivals en popconcerten.

avatar
handsome_devil
ik heb de enquête ingevuld, maar van dit soort fouten:

Wat betaald u gemiddeld aan servicekosten

word ik toch altijd wel een beetje droevig.

avatar
In Genres > R&B en Hip-Hop > Hulp bij muziek onderzoek!!!:

Hey music lovers,

Willen jullie helpen met een muziek onderzoek naar de Nederlandse muziekmarkt en het gedrag van de luisteraars.

De enquête neemt maximaal 5 minuten van je tijd in beslag en door deel te nemen maak je kans op 1 van de 5 mp3 spelers.

De winnaars worden bekend gemaakt op maandag 10 mei 2010.

Alvast bedankt!

Groetjes Michael

>> Link enquête Enquête muziek & entertainment - bit.ly

avatar van musician
Is musicmeter een "sociaal netwerk"??

avatar van Bertus
Voor sommige users wel

avatar van sq
sq
Ingevuld zonder email adres. 24+ als leeftijd. Kon niet het dubbele invullen ..

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.