MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Overig / Algemeen / Het grote TV-kijk topic

zoeken in:
avatar van Rhythm & Poetry
Ik hou van de hele tijd dezelfde grappen.

avatar
CannabisFristi
De serie "This Is England '86", een spin-off van de film van Shane Meadows is een aanrader.
Er zijn 4 afleveringen van, elk duurt zo'n 3 kwartier.

Klik hier voor info.

avatar van GrafGantz
Rhythm & Poetry schreef:
Ik hou van de hele tijd dezelfde grappen.



avatar van Maiky
Ik houd vooral van de willekeur van Family Guy. Qua verhaal is South Park wellicht superieur, maar de humor van Family Guy ligt mij meer. De 'waarom? omdat het kan en omdat we er gewoon zin in hebben!' structuur vind ik onovertroffen (zoals de gevechten met die grote kip). Family Guy vind ik ook een stuk herkenbaarder; South Park heeft dat voor mijn gevoel in mindere mate.

avatar
Stijn_Slayer
Family Guy gaat daalt af naar het allerlaagste niveau en gaat daar nog iets onder zitten zodat het zo dom en flauw is dat het grappig wordt. Ik mag dat graag kijken, maar niet meer dan twee, misschien drie afleveringen achter elkaar. South Park heb ik meer mee vanwege de setting, looks en maatschappelijke boodschappen.

avatar van panjoe
panjoe (moderator)
South Park is tegenwoordig veel formulegebonder dan vroeger. Ze pakken nu gewoon een populair fenomeen, blazen het op, voegen er een moralistische boodschap erbij en klaar is kees. De laatste twee seizoenen heb ik al veel minder gelachen dan bij, pak 'm beet, seizoen 5 en 6.

avatar van AOVV
Zelfde gevoel als panjoe. Ik blijf het wel volgen, maar ik vind dat het de laatste seizoenen ook allemaal wat minder is, met hier en daar een uitzondering, natuurlijk.

avatar
Stijn_Slayer
Op het gebied van humor is het inderdaad iets minder geworden. Ik bekeek laatst trouwens een paar afleveringen van de eerste seizoenen. Die zijn dan toch ineens wel heel erg simplistisch.

avatar van Eveningguard
Ik ben blijkbaar een van de weinige die de nieuwe afleveringen beter vind. Natuurlijk zitten er ook zat pareltjes in de oudere afleveringen, zoals het loodzware Kenny Dies.

avatar van Ploppesteksel
Ik vond de afleveringen van de eerste seizoenen ook een pak beter. Veel meer "belachelijke" moppen als ik het zo mag noemen.

Conjoined Twin Myslexia Week (Season 2, Episode 5) - Video Clips
Dit vind ik nu grappig. 'Het volk' is misschien wel één van de grappigste 'personages', naast Randy Marsh & Eric Cartman.

avatar van Stalin
Ploppesteksel schreef:
'Het volk' is misschien wel één van de grappigste 'personages', naast Randy Marsh & Eric Cartman.


Je vergeet dit karakter:


(afbeelding)

avatar van Eveningguard
Do you wanna get high?

avatar van Linius
South Park > The Simpsons > Futurama >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Family Guy en American Dad.

Mijn mening dan

avatar
Stijn_Slayer
Futurama vind ik ontzettend dom. American Dad ook. Wat moet ik met het B-merk van Family Guy?

avatar
Anders heb je altijd nog het C-merk: The Cleveland Show.

avatar van rock-rick
South Park > Futurama en Simpsons >>>> Family Guy >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> American Dad >>>>>>>>>>>>>> The Cleveland Show

avatar van Eveningguard
Ik vind eigenlijk alleen South Park echt leuk, hoewel ik om die andere zo nu en dan best kan lachen.

avatar van Linius
The Cleveland Show was ik zelfs alweer vergeten


avatar van rock-rick
Family Guy heeft zeker z'n momenten

avatar van MJ_DA_MAN
panjoe schreef:
South Park is tegenwoordig veel formulegebonder dan vroeger. Ze pakken nu gewoon een populair fenomeen, blazen het op, voegen er een moralistische boodschap erbij en klaar is kees. De laatste twee seizoenen heb ik al veel minder gelachen dan bij, pak 'm beet, seizoen 5 en 6.
Eens. Het is nog steeds, al vanaf het begin, mijn favoriete serie maar de oude(re) afleveringen vind ik het leukst. Feit is natuurlijk wel dat Parker en Stone het tegenwoordig veel drukker hebben dan zo'n tien jaar geleden en ze in ongeveer een week tijd een aflevering moeten maken, waardoor de geruchten ontstonden dat ze ermee wilden kappen na de aflevering You're Getting Old. Dit is gelukkig niet gebeurd en gisteren is de nieuwe aflevering van seizoen 15, Ass Burgers, in première gegaan en gaan ze minimaal door t/m seizoen 17.

avatar van AOVV
En ik vind het best een goeie aflevering, 'Ass Burgers'.

avatar van Eveningguard
Kan je 'm al op het net kijken?


avatar
Improvision
Ik vind Family Guy ook vele malen beter dan South Park.









avatar van Eveningguard
Grappiger is mogelijk. Beter? De makers zijn een stel vreselijke verhalenvertellers.

avatar van Eveningguard
AOVV schreef:
En ik vind het best een goeie aflevering, 'Ass Burgers'.


Vond het ook een vrij goede aflevering. Alleen is de ondertoon nogal deprimerend.

avatar van T.O.
Eerste afleveringen van tweede seizoen Boardwalk Empire gezien en ik zit er weer helemaal in

avatar van Kill_illuminati
De South Park aflevering met Radiohead blijft natuurlijk het mooiste van allemaal.

avatar van AOVV
Kill_illuminati schreef:
De South Park aflevering met Radiohead blijft natuurlijk het mooiste van allemaal.


Helemaal mee eens!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:51 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.