MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Ooit in de Top 40-meter

zoeken in:





avatar van esteban
Ik ga een beetje uit de toon vallen.

6






avatar van Poeha
4

Kan hier niet veel mee, wat mij betreft zwaar overschat.


avatar van Kees-Jan
The Byrds- Eight Miles High : 5


avatar van ArthurDZ
Ik vind de Byrds een heel toffe band, maar met net met deze heb ik nooit veel gehad.

6.5


avatar van GrafGantz
9

Geen groot Byrds fan, maar dit is duidelijk hun beste.




avatar
Wat Graf zegt: 8,3


avatar van Joren999
Tijd om in te halen.

The Cars

Ach, lekker laid-back, beetje saai, maar ik ben in een goede bui.

7.3

The Blues Brothers

Beetje duf eigenlijk wel, terwijl het heel levendig probeert te zijn. Een gevoel van makkelijk scoren bekruipt me.

5

Guns 'n Roses

Ondanks de schuurpapierstem van Axl Rose (wie heeft bedacht dat deze vent ooit moest gaan zingen) kan ik deze nog steeds erg goed hebben eigenlijk. Er zijn een stuk vervelendere mastodonten in de hoogste regionen van de top 2000 te vinden.

8.5

Anita Meyer

Haha, lekker fout. Kan dit wel goed hebben. Leuke bas trouwens ook.

7

Slimme Schemer ft. Tido

Ik moest lachen Leuke parodie.

7.3

Natasha Bedingfield

Oh dit vind ik nog wel leuk. Heb het album ooit aan mijn zusje gegeven en dat vond ik ook best een leuk album, maar heel vaak hoor ik het niet meer. Het halve gekreun is wel een beetje irritant.

7

Cheryl Cole ft. Will.i.am

Ik had dit eigenlijk een stuk erger verwacht, juist omdat het niet all-out gaat valt het me alleszins mee. Het is dan weer wat te nietszeggend voor een echt goed cijfer. Net geen voldoende, ook omdat het een minuut of 2 te lang duurt en Will.i.am rond deze tijd vaak irritant was, ook hier.

5

The Byrds

Eigenlijk hun enige nummer dat ik ken. Best prima, heel wild word ik er ook niet van.

7.5

avatar
johannesA
Byrds 7,4

avatar
Arbeidsdeskundige
8

avatar van johan de witt
10 uiteraard

avatar van jordidj1
7,4

Turn Turn Turn vind ik al een stuk beter.

avatar van jordidj1
Van een belangrijke 60's-artiest gaan we naar een band die vooral imposant was in de 70's. Maar liefst 43 Top 40-hits, waarvan vier nummer 1-hits, hadden ze een flinke impact op onze hitlijst. Genoeg te kiezen, dus ze zullen vast nog wel vaker voorbij komen, maar vandaag kies ik voor Tragedy omdat die mij blij verraste tijdens de Top 2000. Sneu feitje: ze hadden ooit dik 22 nummers in de lijst, maar vandaag de dag helaas nog twaalf. Frappant is wel dat More Than a Woman, die nog nooit in de lijst stond, een nieuwe entree was.

127. Bee Gees - Tragedy

[1979, #aw10, #hp4]



avatar van Poek
7

Is het al zondag?

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.