MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Ooit in de top 40 - meter #3

zoeken in:
avatar van vigil
De band(naam) en het genre uiteraard bekend maar dat ze ook nog even in de Top 40 bivakkeerde was ik even vergeten. Het nummer herken ik na beluistering nog wel en kan t refrein ook nog wel meezingen.

Maar goed, er van genieten is weer wat anders...

4,25

avatar van pureshores
Bob Marley-Waiting in vain 5

White Lion-Cry for freedom 6,7


avatar van EvilDrSmith
Dus geen Slayer in de Top 40, maar wel White Lion? Die zag ook ik niet aankomen.
Nu heb ik ook best een zwak voor bands met ontplofte cavia's op hun hoofd, maar veelal zijn hun singles verschrikkelijke draken, waarbij het tandglazuur van mijn tanden springt door het omhoogborrelende gal. Dat is met deze band dus niet anders. Alleen die wat onverwachte en misplaatste gitaarriffs van 3'00" laten de ingekakte, kleffe boel een beetje opleven.

5, en dan ben ik, zoals gewoonlijk over ouwe meuk, wederom enorm milder gestemd als dat ik het destijds zou moeten beoordelen.

Dan zet ik liever een nummer als dit op, dat is een stuk betere shit: Lady Of The Valley

avatar van Kees-Jan
Babylon Zoo - Spaceman : 3,5

White Lion - Cry for Freedom : 5

avatar
wavanbuuren
Gemengde gevoelens over White Lion.
Dat leidt tot een 5,935 na 20 stemmen en een plekje net buiten de bovenste 1000.

avatar
wavanbuuren
Het is toch al een beetje een 90's week aan het worden, dus laten we dan meteen maar even een verzoekje behandelen. In de jaren 90 was het en komen en gaan van dansacts en DJ's. Zo ook de act waar we vandaag naar gaan luisteren. in 1998 kwamen de Italiaanse producers Mario Fagetta en Alex Farolfi samen met de Amerikaanse zangeres Maya de charts binnen met een Jacksons cover. "Feel-it" werd een gigantische air-play hit. Je hoefde de radio of TMF maar aan te zetten of the Tamperer was er op.

Het werd een dikke top 10 hit en zoals ook al zo vaak, zou er uiteindelijk één opvolg hit komen en daarna niets meer.
En het is juist die opvolg hit die één van onze gewaardeerde stemmers hier weer eens langs wil laten komen, naar eigen zeggen geïnspireerd door Alcazar. En wie ben ik dan om met de naderende verkiezingen een democratische geste te negeren?

Geen Jacksons deze keer, maar Madonna die er aan moet geloven met een sample, dus ze zetten in elk geval hoog in. Na deze korte opleving bleven ze redelijk bekend in Italië, al was dat meer op persoonlijke titel en minder als Tamperer. In Europa hebben we zover ik weet niet al te veel meer van ze gehoord.

1543 The Tamperer - If You Buy This Record Your Life Will Be Better

[ 1998 #aw7 #hp15]



avatar van vigil
Geweldige titel, een wat minder nummer.

4,5

avatar van esteban
Haar Jackson-cover schuurt tegen een 8 aan, maar deze opvolger was minder overtuigend. Wel leuk voor 'n keertje.

6


avatar van Edgar18
6,5

Geinig hitje.


avatar van EvilDrSmith
Idd een lollige songtitel.
Dus toch iets positiefs over deze plat-als-een-dubbeltje-slappehap te melden.
Dat Madonna('s management) hiermee akkoord is gegaan....
3

avatar van Poeha
Verzoekje van jou, Harold?

6,8

avatar van koosknook
Ik volg vigil in deze

4.5






avatar van JoaMuse
David Bowie - Space Oddity: 8
Alcazar - Crying at the Discotheque: 7,8
Bob Marley and the Wailers - Waiting in Vain: 6,5
Babylon Zoo - Spaceman: 6,5
White Lion - Cry for Freedom: 6
The Tamperer - If You Buy This Record Your Life Will Be Better: 6,2


avatar van ranboy
6,5

In mijn herinnering was hij nog wel wat leuker.

avatar van Ries_72
White Lion 5,4
Tamperer 5,6


avatar van pureshores
Om in de Madonna sferen te blijven, de opvolger Hammer to the heart uit 1999 leunt op Gimme gimme gimme van Abba, een bepaald persoon kwam 6 jaar daarna met Hung up.

avatar van Kees-Jan
The Tamperer - If You Buy This Record Your Life Will Be Better : 4


avatar
wavanbuuren
Vandaag gaan we weer wat verder terug in de tijd. Grappig genoeg met een zanger uit Liverpool die beroemd werd met een cover van de Rolling Stones. En als ik daarbij benoem dat dat Lady Jane was, dan weten de echte kenners dat we gaan luisteren naar David Garrick. Maar dan naar die andere grote hit die maarliefst 23 weken in de top-40 stond

1544 David Garrick - Dear Mrs. Appelbee

[1966 #aw23 #hp3]



avatar van vigil
belegen maar best mooi

7,2

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:39 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:39 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.