Muziek / Algemeen / Eurovisie Songfestival #2
zoeken in:
0
OMIT
geplaatst: 7 mei 2024, 21:21 uur
Servië begint heel sfeervol. Begint later wel wat standaard te klinken. Alleen klaaglijk zingen is niet genoeg. Daar moet ook nog even een punt gemaakt worden, maar dat zie ik niet komen.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:21 uur
starbright boy schreef:
Dit jaar komt Servie met een van de weinige ballads. Ik denk daarom door. Ik vind het ook best mooi. Servie behoorden de afgelopen twee jaar tot mijn absulute top. Dit jaar zeker niet, dat ook weer niet.
In die zin wel jammer dat ze al als 2e moet, dit was denk ik mss later in de show als rustpunt beter tot z'n recht gekomen?Dit jaar komt Servie met een van de weinige ballads. Ik denk daarom door. Ik vind het ook best mooi. Servie behoorden de afgelopen twee jaar tot mijn absulute top. Dit jaar zeker niet, dat ook weer niet.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:21 uur
Litouwen komt nu. Een van de fijnste van dit jaar en sowieso een van de fijnere landen de laatste jaren. Dit is heel erg door.
0
OMIT
geplaatst: 7 mei 2024, 21:23 uur
Kan me niet voorstellen dat dit genoeg is voor Servië. Litouwen nu. Ook wat standaard. Deuntje-zangetje. Niet echt iets dat er uitspringt. Jammer. Edit: wel eerst hele liedje afhoren, OMIT. Niet zo snel op de knop drukken.
1
geplaatst: 7 mei 2024, 21:25 uur
Ierland komt met ehm iets anders. Heel erg door.
En nummers die extreem rechts boosmaken maken mij blij
En nummers die extreem rechts boosmaken maken mij blij
0
OMIT
geplaatst: 7 mei 2024, 21:26 uur
Nee, Litouwen vond ik wel erg saai. Blijkbaar zijn er die daar anders over denken. Nu Ierland, in de eigen taal. Ik hoor over hekserij en drugsverslaving. Nou, dat gaat me wat worden.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:27 uur
Opvallend, maar toch een goede hook, dus niet zoals Kroatië vorig jaar; echt een liedje. Sterk hoor.
0
OMIT
geplaatst: 7 mei 2024, 21:28 uur
Pfff... leuke beelden hoor, maar muzikaal is dit wel mager. Ierland gaat ook dit jaar geen ogen gooien die hoog zijn, denk ik.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:28 uur
Had deze al van tevoren gehoord. Eigenaardig nummer, maar ik trek het best wel goed!
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:28 uur
Hmm, misschien moet ik m nog een keer horen, tot nu toe beklijft vooral een hoop geschreeuw
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:30 uur
Ierland viel wat tegen, misschien wel teveel opgehypt de laatste dagen.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:33 uur
De UK komt met een popliedje van een wereldster. De staging schijnt erg ambitieus te zijn.
0
OMIT
geplaatst: 7 mei 2024, 21:35 uur
Nu dus het VK. Spek en bonen, zij zingen ook in de eigen taal, maar dat is logisch.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:36 uur
Make me dizzy, dizzy.. ik word inderdaad duizelig van het kijken hiernaar.
0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:36 uur
starbright boy schreef:
Een badkamer die door de ruimte vliegt of zoiets.
Euh ja. Ik weet ook niet goed wat ik van deze staging moet vinden Een badkamer die door de ruimte vliegt of zoiets.

0
geplaatst: 7 mei 2024, 21:37 uur
UK gaat zeker niet winnen maar ook niet onderin eindigen. Deze wordt saai 13e als hij zaterdag wat minder buiten adem is.
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
* denotes required fields.


