MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Genres / Hip-Hop / Samplen/Beats maken

zoeken in:
avatar
hier een beat die ik vandaag maakte:

zSHARE - Funky beat.mp3

avatar
RedLightCityBoy
Klinkt wel goed man.

avatar van tovast
zSHARE - The Light.mp3

paar weken geleden gemaakt

avatar
RedLightCityBoy schreef:
Klinkt wel goed man.


Was dat over de mijne?

bedankt dan

lol

avatar
Daily Operator
Thibaut V schreef:
hier een beat die ik vandaag maakte:

zSHARE - Funky beat.mp3

Klinkt goed, maar probeer eens in betere kwaliteit up te loaden. Ben benieuwd

Die van tovast vind ik ook goed, lekkere soulsample. Maar is niet helemaal duidelijk welke kant je op wilt met de beat, 't klinkt net wat te lief. En het intro is wat aan de lange kant. Maar keep up da good work

avatar
Daily Operator schreef:
(quote)

Klinkt goed, maar probeer eens in betere kwaliteit up te loaden. Ben benieuwd



ja de vorige keer recorde ik de samples rechtstreeks via de vinyl ervan . Deze keer deed ik de moeite om de MP3 te downen maar de audio is nog altijd redelijk slecht. Gebruik ik het verkeerde programma? Ik gebruik nu audacity.

avatar
Daily Operator
Damn . Knap hoor om daar mee te samplen. Kheb er zelf ook ooit een beat in gemaakt maar dat was niks. Maar je kunt bij bewerken -> voorkeuren de kwaliteit van export en import veranderen. En binnen het project zelf zou ik alles als WAV opslaan. MP3 is namelijk een soort afkorting van de analoge audio zelf. Als je daarmee veel gaat bewerken word het vanzelf poep.

avatar
Deze beat die ik een tijdje geleden (2008) maakte is wel redelijk ander, van wat ik hier al gepost heb:

zSHARE - Shit Popped Off.wav

Hij sampelt de beat van de Dr Pepper reclame door Dr. Dre

avatar van John Doe
Lekkere beats, maar je neemt de samples waarschijnlijk te hard op (het overschrijdt de limiet tot waar geluidsgolven onbeschadigd blijven). De distortie/misvorming van het geluid kan ook zijn gekomen doordat je een al opgenomen iets, te veel versterkt.

Als je opneemt wil je dat de geluidsgolven wel een hoge amplitude hebben, maar niet zodanig hoog dat de golven afgeknot worden. Onder andere met de volumeregelaars van je geluidskaart kun je het opnamevolume aanpassen en als je inzoomt bij een programma als audacity bij je wave bestand is het 't beste als je golven nergens bovenaan en onderaan ziet afgekapt worden.

Achteraf kun je het beter als mp3 exporteren voor internet doeleinden trouwens, maar zoals Daily Operator bedoelt, terwijl je ermee bezig bent geeft WAVE de volle kwaliteit.

avatar
Ja je hebt gelijk denk'k

ik zal er op letten

avatar van hank2
@ Thibaut V, ja ik denk het ook. Want ik heb hetzelfde gehad, wel in Fl studio, maar ook slechte kwaliteit doordat ik de samples te hard opnam.

Die beat van tovast is ook nice man, lekkere sample.

Laatst zelf beetje duister stukje muziek gemaakt, niet echt een beat maar ik vind m wel lekker gelukt.

dexter.mp3 - 4.53MB

avatar
mwoeb.
in die laatste track van thibaut zit enorm potentieel, joker meets fs green.

avatar van GarnalenPeller
Tovast, prachtige sample, alleen telkens 2 tellen herhalen klinkt echt niet.
Thibaut, die wobble bass zuigt,en je hele beat loopt daardoor uit de maat.
Hank je beat is goed, alle samples passen perfect bij elkaar.
Nu kan je bijvoorbeeld proberen kleine stukjes te samplen ipv. hele bars.

avatar van J.M.
Ik heb gisteraaf ff remix geprobeerd (met nadruk op proberen) te maken van 2Pac - Better dayz

Hier het resultaat: YouTube - 2Pac - Better Dayz (Rmx)

avatar
Ik vind de beat supervet echt goed, maar de combinatie met Pac's vocal vind'k minder. Mss is er een betere track voor deze beat?

avatar van J.M.
Thnx voor de feed, combinatie met pac vind ik idd ook niet super. Zal kijken of ik hem misschien nog onder een ander acapella kan krijgen.

avatar van Stikkk
Thibaut V schreef:
Ik vind de beat supervet echt goed, maar de combinatie met Pac's vocal vind'k minder. Mss is er een betere track voor deze beat?

Ik vind hem met pac wel hard zo man..

avatar van nega
tovast schreef:
zSHARE - The Light.mp3

paar weken geleden gemaakt


Vette beat man !

avatar van Stikkk
tovast schreef:
zSHARE - The Light.mp3

paar weken geleden gemaakt

Vet,
Welk programma gebruik je als ik vragen mag?

avatar van tovast
Stikkk schreef:

Vet,
Welk programma gebruik je als ik vragen mag?


Fruity Loops 8


avatar
Mijn nieuwe poging tot een beat:

zSHARE - 03. Drive Me Wild.mp3

avatar
Improvision
Beat van mij: Jondis - Look Up

avatar van Kill_illuminati



Een video response die ik ontving.

avatar
Mijn remix van de 2Pac track Still Ballin' :

zSHARE - Still Ballin_ _Remix_.mp3

avatar van Sjaakspeare
Thibaut V schreef:
Mijn remix van de 2Pac track Still Ballin' :

zSHARE - Still Ballin_ _Remix_.mp3

Het concept is heel erg vet, maar het is nogal halfslachtig uitgevoerd. Maar goed, je bent natuurlijk ook nog geen ervaren producer. Gelukkig wel een originele. Het belangstrijkste dat ik over deze beat kan zeggen is dat Tupac en die andere ballin' moafoa's te snel gaan voor de beat, of andersom. In het begin valt het nog wel mee, maar daarna, na zo'n 33 seconden, wordt het schrijnend. De ritmische ondersteuning voor een dergelijk tempo ontbreekt. Dat zou ook niet echt bij de beat passen, trouwens. Maar goed, blijf vooral doorgaan, want hoewel dit een misser is, is het geen genante.

avatar van GarnalenPeller
Even tussendoor, wat is er eigenlijk met Jelle gebeurt? Record deal?

avatar van Arrie
Jelle is geband, nadat hij Daily Operator z'n wachtwoord had weten te ontfutselen en hem had uitgeschreven.

avatar van GarnalenPeller
waarom dan, jammer.

avatar
nieuwe laidback beat sampelt D12 Ain't Nuthin But Music

zSHARE - summertime.mp3

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:49 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:49 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.