MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

De Site / Gebruikers / Wie schrijft/maakt zelf muziek of bespeelt een instrument?

zoeken in:
avatar van niels94
Ma
Dat is wel een ontzettend vreemde (en zeer domme) fout, aangezien ik ook weet dat het gewoon voor A mineur staat, ook toen ik het bericht schreef. Dus snap ook niet zo goed hoe ik dat heb kunnen omkeren, want Ma is niks. Duidelijk moge zijn dat het om een fout ging, heb het dan ook aangepast in mijn bericht. Erg dom

Kan inmiddels ook de C een beetje. Ik ga zo dus dooroefenen en dan zie ik verder. Had het er vandaag met een meisje uit mijn klas over, die doet het ook nog niet zo lang. En die liet ik de akkoorden van The King Of Carrot Flowers (ze had er één of andere site voor) zien en ook zij zei dat dat wel te doen is, dus dat is mijn streven

avatar van Masimo
niels94 schreef:
Ma
Dat is wel een ontzettend vreemde (en zeer domme) fout, aangezien ik ook weet dat het gewoon voor A mineur staat, ook toen ik het bericht schreef. Dus snap ook niet zo goed hoe ik dat heb kunnen omkeren, want Ma is niks. Duidelijk moge zijn dat het om een fout ging, heb het dan ook aangepast in mijn bericht. Erg dom


Hahahaha! Je bent gewoon dyxelist- dyxelisties- gewoon dysxelis- dix-

Laat maar.


avatar van Hardcoremaster
Ik denk dat ik nu eindelijk mijn stijl gevonden heb...na 4 jaar teaching van mijn beste kameraad en laten prutsen en uitvinden met alles.....ben ik gestart met dit eigen gezicht, reacties van de omgeving hier is fantastisch:




Wat vinden de muziek liefhebbers hier.

avatar
Sietse
Het zit beter in elkaar dan eerdere dingen die je hier hebt gepost, al doet hij mij persoonlijk qua soort muziek helemaal niets.
Ik krijg zo'n waan van promotie filmpjes voor de ogen (muzak zullen we maar zeggen).

Maar hier is zeker een markt voor

avatar van Hardcoremaster
Dankje Sietse

Maar mijn muziek promoten was niet mijn gedachte eerlijk gezegd, graag krijg je reacties en hoop je dat mensen het luisteren.
(maar ze kennen me op een andere meter site en die ontsnappen er ook niet aan. Ik deel wel eens te veel zonder het in te zien )

avatar
Gallow
Niet mijn ding, maar zeker niet slecht gemaakt.

avatar van Hardcoremaster
Dankje Gallow , wil deze stijl ook blijven hanteren en daar steeds beter in te worden.

avatar van niels94
Ik vond het zeer aardig, ik voelde hem wel. Zit mooi in elkaar en is voldoende afwisselend. Netjes gedaan dus

avatar van Hardcoremaster
Thanks Niels,

Ja zulke reacties doen goed, deze stijl-face houd ik aan en maar steeds telkens weer verbeteren

avatar
Sietse
ik bedoel meer muziek voor onder een promotiefilmpje. Als achtergrond muziek...niet iets met promotie gaan doen.

avatar van Protonos
Heb veel zin in de zomervakantie, na onze eerste winter EP liggen er nu plannen voor een volwaardig album. we zitten beide vol met ideeën en verwachtingen, dus ben benieuwd wat we ervan gaan brouwen

avatar van niels94
Sorry als ik dat gemist heb, maar hoe heet je band of muziekduo of iets anders (geen idee wat 'jullie' zijn)?

avatar van Don Cappuccino
Wat voor muziek maak je? En waar is de winter EP te beluisteren?

avatar van Protonos
qua muziekstijl, ik zou het niet weten

een wat ingetogener nummer:
Choiceless - The Rut of Craze



Wat harder, hoewel ook wat fragmentarischer:
Choiceless - Panem et Cinceres


avatar
Woutt
Protonos schreef:
qua muziekstijl, ik zou het niet weten

een wat ingetogener nummer:
Choiceless - The Rut of Craze
(embed)

Wat harder, hoewel ook wat fragmentarischer:
Choiceless - Panem et Cinceres
(embed)


Eerste nummer is zeker vrij redelijk.

Tweede nummer is niet echt mijn ding, maar kan wel horen dat het goed in elkaar zit.

avatar van Protonos
Tof dat je het eerste nummer leuk vindt

Ik zing namelijk op dat nummer

avatar
Misterfool
Niet verkeerd protonos: niet verkeerd!. Als dit in de toekomst nog beter wordt zie ik me zelf wel een cd'tje kopen.

avatar van Protonos
uiteraard gaan de credits voor de syntheszerpartijen naar musicboy2602

avatar van Beeswax
Leuk

avatar van Masimo
Gitaar en ukelele.. En ik zing d'r wel 'ns bij..

Ik had 'n liedje geschreven op mijn gieter en op school op 'n uitvoering gespeeld. Ben nog niet helemaal tevreden, maar ik ben toch wel benieuwd wat jullie er van vinden. Of moet ik dit bij het 'eigen bandjes kritiekdinges' zetten? (van een bandje is namelijk geen sprake. )





avatar van Don Cappuccino
Masimo: Ik ben behoorlijk verrast. Je hebt echt een goede stem, ga zo door!

Protonos: Het eerste nummer is erg goed. Gave synthsolo in het tweede nummer, complimenten voor musicboy2602!

avatar van Protonos
Inderdaad een erg mooie stem die je daar hebt Masimo

avatar
Ulfat-e-Zulmat
Ook van mijn kant lofuitingen! Heb je het nummer zelf geschreven?

avatar van Masimo
Thanks!

Ulfat-e-Zulmat schreef:
Ook van mijn kant lofuitingen! Heb je het nummer zelf geschreven?

Oui! Heb 't een jaartje geleden op papier als 'mijn-eerste-zelf-geschreven-liedje' gezet. Het heeft na een jaar trouwens nog steeds geen titel. Over het nummer ben ik zelf nog niet helemaal tevreden, maar ach, ik leef nog lang!

Daarnaast erg mooie songs, Protonos, heb ze net beiden op m'n gemak beluisterd, en ze zitten echt heel sterk in elkaar! En dan vooral die tweede!

avatar van Chameleon Day
Je hebt talent Masimo!! Goede stem.

Volg je les? Of ben je autodidact? Ben je van plan om een band te vormen?

En dit nummer staat dus over 20 jaar op de CD 'Masimo - Collected Early Works'.

avatar van niels94
Mooi nummer Maximo!

Je kijkt ook zo verlegen als je klaar bent

avatar
sxesven
Mooie stem, geweldig!

Bandcamp van mijn HNW-project Panic - niet voor alle oren geschikt vrees ik, maar ok Panic - panichnw.bandcamp.com

avatar van niels94
Het zal waarschijnlijk nooit mijn muziek worden, maar dit ging eigenlijk nog wel, tenminste niet van die herrie als wat ik laatst eens beluisterde Het grappige is dat je denkt dat er geen variatie in zit (of tenminste, dat denk ik met mijn waarschijnlijk ongeoefende oor), maar als je het balkje verder schuift hoor je ineens iets heel anders Maar verder is dit niet iets wat ik zelf zou gaan luisteren.

Vraagje: hoe maak je dit?

avatar
Gallow
Klinkt goed sven al heb ik je werk al eens eerder gehoord. Een beetje te traag naar mijn smaak maar alsnog een fijne 10 minuten.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.