Muziek / Muziekgames / (Post)punk - New Wave Meter
zoeken in:
0
geplaatst: 19 oktober 2019, 11:42 uur
The Fall is nooit mijn ding geweest vanwege de (te monotone) vocalen. In elk genre, hoe graag ik ze ook hoor zijn er wel artiesten waar ik minder mee heb. Het tegendraadse drumwerk is inderdaad opvallend.
5,5
5,5
0
geplaatst: 19 oktober 2019, 12:34 uur
Zit een soort van lugubere spanning in dit nummer.
Kon het niet. Wel geslaagd.
8.3
Kon het niet. Wel geslaagd.
8.3
0
geplaatst: 19 oktober 2019, 12:34 uur
johannesA schreef:
9,3 topper
Had niet anders van jou verwacht. Je had het betreffende album (This Nation's Saving Grace) een 5,0* gegeven. Voor mij ook het beste album van The Fall. Beste nummers L.A., My New House en Cruisers Creek.9,3 topper
0
johannesA
geplaatst: 19 oktober 2019, 13:57 uur
wibro schreef:
(quote)
Had niet anders van jou verwacht. Je had het betreffende album (This Nation's Saving Grace) een 5,0* gegeven. Voor mij ook het beste album van The Fall. Beste nummers L.A., My New House en Cruisers Creek. En Paintwork, maar dat vind jij dan weer niet veel.
0
geplaatst: 20 oktober 2019, 11:13 uur
En The Fall haalden een score van 7,307 en mede door een paar flinke onvoldoendes betekende dat slechts een 30e plek in het klassement. Zoals ik dus al zei: een nummer voor de liefhebbers.
Het volgende nummer klinkt een stuk makkelijker in het gehoor.
New Musik - Changing Minds (1981)
Het volgende nummer klinkt een stuk makkelijker in het gehoor.
New Musik - Changing Minds (1981)
* denotes required fields.
