MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / (Post)punk - New Wave Meter

zoeken in:






avatar van dix
dix
Veel beter wordt het niet met Bowie

9,5






avatar van Rodajc
David Bowie bevestigt zijn grote naam met een gemiddelde van 8,646. Daarmee staat Sound and Vision nu op een 57e plaats.

The Comsat Angels zijn een van de meest onderschatte groepen uit de post-punk. Afkomstig uit Sheffield, kon dit 4-tal (Stephen Fellows, Mik Glaisher, Kevin Bacon en Andy Peake) nooit de doorbraak naar het grote publiek bereiken, al kreeg de band een fanatieke cult-aanhang in Nederland. Ze werden hier gedoopt tot 'de band die Joy Division zou zijn geworden'. Vooral de eerste vier albums zijn van grote klasse. Medio jaren '80 gingen ze iets teveel op zoek naar het commerciële succes, dat slechts sporadisch werd gevonden. In 1995 werd de band ontbonden.

490. The Comsat Angels - Eye of the Lens



avatar van pygmydanny
♥ 9,5 ♥

avatar van dix
dix
Het topic heet Postpunk-New Wave meter ...
Die meter slaat hierbij voluit in het rood

10

avatar van Chameleon Day
9

'Be Brave' is nog een tand beter.

avatar van Chameleon Day
Rodajc schreef:
Vooral de eerste vier albums zijn van grote klasse.


De eerste 3 en de 6de (Chasing Shadows) zou ik zeggen. Of tel je de voor de NL-markt uitgebrachte verzamelaar 'Enz.' als 4de? Dat album bevat singles, b-kantjes en outtakes van de periode van de eerste 3, waaronder dit 'Eye of the Lens', en is ook erg goed.







avatar van Rufus
Eye of the Lens: 8



avatar van Rodajc
The Comsat Angels leken regelrecht af te stevenen op een plekje in de top van het klassement. Dat momentum werd niet vast gehouden, maar een gemiddelde van 8,738 is buitengewoon sterk. Het is goed voor een voorlopige 48e plaats.

Klassieke punk is al een tijdje niet meer langs gekomen. Daarom vandaag en song van het Noord-Ierse vlaggenschip Stiff Little Fingers. Ze komen uit Belfast en brengen politiek geladen energie. Zoals in mijn keuze van deze dag. De song Alternative Ulster gaat over het dagelijkse leven van jongeren in een gewelddadige stad. Of zoals zanger, gitarist en componist Jake Burns het verwoordt: "It was a song written in the classic punk mode about having nothing to do, because that was the over-riding reality of life in Belfast for a teenager in the mid-70s. Not the fear of riots or bombs or whatever. It was the sheer tedium of having nowhere to go and nothing to do when you got there."

491. Stiff Little Fingers - Alternative Ulster




avatar van Rudi S
10 ( dikke)

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.