MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Madonna: Alle Singles Gerangschikt-meter

zoeken in:
avatar van EvilDrSmith
ArthurDZ schreef:
...één uitvoering in deze periode werd door Madonna opgedragen aan 'the emotionally retarded'. "You may know a few people who fall into that category—God knows I do" aldus Madge).
It takes one to know one. Daar had je tien jaar voor nodig om dat inzicht te krijgen, Madonna? Beetje gemakkelijke, typische rancune van de gescheiden vrouw.
Best aardig si/so-liedje. Heel wat anders dan de vorige singles. Dat houdt de jeu erin, ondanks de verzuurde insteek.

7

avatar van Gert1980
EvilDrSmith schreef:
(quote)
It takes one to know one. Daar had je tien jaar voor nodig om dat inzicht te krijgen, Madonna? Beetje gemakkelijke, typische rancune van de gescheiden vrouw.
7


Maar daar is Madonna sowieso altijd goed in geweest.


avatar van Simon77
4 Minutes: 5,0
Give It to Me: 5,5
Miles Away: 7,0

avatar van LucM
4 Minutes: 5,5
Give It to Me: 8,5
Miles Away: 7,5

avatar van Roxy6
Miles Away, een beetje niemendalletje ook, kabbelt wat voort.

7

avatar van herman
Beetje braaf. Beat Goes On zou een betere single zijn geweest.

6,5


avatar van Poeha
8,7

Één van de vier toppers op het album. Helaas niet allemaal op single uitgebracht. Herman noemt er al eentje. Nou ja, niet al het lekkers hoeft perse op single te verschijnen.


avatar van Rodajc
Miles Away - 7
De octaaf hoger bij “ So Far Away” is goed gedaan.

avatar van aERodynamIC
Hard Candy is trouwens precies 15 jaar oud vandaag. Waar blijft de tijd....


avatar van west
6,2

avatar van thelion
6.25



avatar van ArthurDZ
Middenmoter Miles Away belandt zowel mijlenver van de top als van de staart van de lijst 4 Minutes kukkelt nog uit de top 40 na enkele lage late stemmen.

41. Miles Away (20 stemmen 7,0675 )
42. This Used To Be My Playground (29 stemmen 7,053448276 )
43. Hollywood (27 stemmen 6,97962963 )
44. Erotica (29 stemmen 6,951724138 )
45. Love Profusion (24 stemmen) 6,9375 )
46. 4 Minutes (24 stemmen 6,922916667 )
47. Dear Jessie (27 stemmen 6,92037037 )
48. Nothing Fails (26 stemmen 6,9 )
49. American Pie (28 stemmen 6,783928571 )
50. Bad Girl (28 stemmen 6,746428571 )

51. Gambler (26 stemmen 6,688461538 )

#73: Celebration (2009, Celebration)




In 2008 nam Madonna na een goeie 26 jaar afscheid van haar label Warner Brothers om bij Live Nation te tekenen (argh Arno! De verraadster! Hoe durft ze!). Het ging om een zogeheten ‘360 deal’, wat erop neerkomt dat Live Nation de tournees, publishing, albumverkopen en dergelijke allemaal op zich neemt, in ruil voor heel veel geld. In dezelfde periode zouden ook acts als U2, Shakira en Jay-Z dergelijke monstercontracten tekenen.

Maar voor de labelswitch compleet was, moest er natuurlijk ook nog een verzamelaar uitgebracht worden. En daarbij horen natuurlijk ook: nieuwe nummers! Kwestie van de trouwe fans ook nog een reden te geven om de plaat in huis te halen, uiteraard.

Hiervoor dook ze de studio in samen met Paul Oakenfold, een producer/remixer/DJ met een lange staat van dienst, en daaruit kwam deze Celebration rollen. Uitgebracht als eerste single van de verzamelaar werd het opnieuw een dikke hit, één van haar laatste grote in onze contreien ook (top 3 in zowel België als Nederland).

Ook het bijhorende album deed het zeer goed, zo werd het in de UK haar 11de nummer 1-plaat, waarmee ze Elvis Presley evenaarde als soloartiest met de meeste nummer 1-albums aldaar (een record dat ze middels haar volgende studioalbum zou afsnoepen van de King).

Stem maar gewoon op de versie die je het mooiste vindt/beste kent!

avatar van ArthurDZ
8

Heerlijke single, altijd wel een zwak voor gehad.

avatar van Gert1980
Vond het destijds een heerlijk nummer, maar skip hem tegenwoordig altijd.

6,5

avatar van vigil
niet slecht maar weinig spannend en inwisselbaar

6,5

avatar van Johnny Marr
7,1

Beetje plattekes, maar wel leuk.

avatar van west
Heel matig: 5.2

avatar van Yield
Celebration ken ik alleen van het vorig jaar gekochte Finally Enough Love: 50 Number Ones, met een remix versie van deze track. Van producer Paul Oakenfield heb ik zijn "Great Wall" uit 2003 nog in de kast staan. Celebration als nieuwe track op een verzamelalbum misstaat echt niet.

7.5


avatar van Poeha
7,7

avatar van pureshores
Give it 2 me 6,2
Miles away 6
Celebration 7,3

avatar van LucM
4,5

avatar van Roxy6
6

(beetje flauw nummer)

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:46 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:46 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.