MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Ooit in de top 40 - meter #3

zoeken in:

avatar van Ries_72
Even wat inhalen..

Noah Kahan 4
Eruption 5
Iron Maiden 4,5
Oran "Juice" Jones 8
Mike Oldfield 4
Beckie Bell 5
Mary Hopkin 4,5

Alleen blij geworden van de regen dus..


avatar van Kees-Jan
Mary Hopkin - Those Were The Days : 7,5

avatar
wavanbuuren
Tuttig, oubollig, maar wel the sympathy vote. Dat is zo ongeveer de consensus voor wat betreft mary.
6,5956 na 23 stemmers.

avatar
wavanbuuren
Een tijdje gelden deed "Sebastian" het vrij goed op ons forum. Dat nummer staat nog altijd in de top 200 van onze lijst.

Vandaag heb ik zin in die andere grote hit van Steve & Cockney.
Het is de eerste single die onder de langere bandnaam werd uitgebracht nadat "Cockney Rebel" uit elkaar ging. Steve Harley stelde een nieuwe band samen en deze single gaat over dat proces en het gemis van zijn oude maten. Het originele nummer was dan ook een blues achtig nummer, maar producer Alan Parsons (weer zo'n feitje wat ik niet wist, wie wel? ) had andere ideeën.
En als we toch bezig zijn: In het achtergrond koor horen we zowel Tina Charles als Yvonne Keeley (eerlijk: Ook dat wist ik niet).

De nieuwe samenstelling was niet bepaald een lang leven beschoren, want de overige bandleden wilden ook meeschrijven aan het repertoire. Steve Harley zag dat minder zitten en als gevolg van die strubbelingen ging de band na de eerste tour alweer uit elkaar.

1617 Steve Harley & Cockney Rebel - Come Up And See Me

[1975 #aw8 #hp6]



avatar van LucM
Niet zo goed als Sebastian maar wel een prima single.

8,5

avatar van vigil
Fijne drive!
8,2


avatar van ArthurDZ
9

Prachthit!




avatar van EvilDrSmith
Jeetje, wat een hoge cijfers.
Ik vind het maar anoniem grijzemuizerig voortjengelen en dan ook van nog die la-la-la-lullige achtergrondkoortjes.
Maar ik ben in een glimlachende bui, dus laat ik het afronden naar boven en er een 6 van maken.


avatar van GrafGantz
8

Hoor ik eigenlijk liever dan Sebastian.



avatar
Mike Oldfield - 3,2
Beckie Bell - 5,8
Mary Hopkin - 6,4
Steve Harley - 6,8

avatar van Arrie
8,5 heerlijke plaat

avatar van koosknook
Ik vind dit niet zo heel boeiend..

5.8



avatar van Poeha
Mary Hopkin 6

Steve Harley & Cockney Rebel 8
veel beter dan dat akelige Sebastian

avatar van andré
GrafGantz schreef:
Hoor ik eigenlijk liever dan Sebastian.

Dat

8,5


avatar van Martijn Jonkers
Mike Oldfield: 8
Beckie Bell: 6,3
Mary Hopkin: 5,5
Steve Harley & Cockney Rebel: 7,2


avatar van Kees-Jan
Steve Harley & Cockney Rebel - Come Up And See Me : 9

avatar
wavanbuuren
Hoewel "Sebastian" en "Make Me smile" toch behoorlijk van elkaar verschillen, komen de beoordelingen aardig bij elkaar in de buurt. 7,6413 na 23 stemmers. Dat is 0,05 hoger dan Sebastian en goed voor een 142ste plek.

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:07 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:07 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.