MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten Lexcoaster als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Kanye West - My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010)

poster
3,0
Wisselvallig. Sommige tracks klinken lekker, anderen zijn weer erg repetatief en dan lijkt het album in herhaling te vallen of zelfs stil te vallen, waarna er weer een wat sterkere track komt die de boel gelukig weer een beetje op gang brengt.

Sommige composities zijn zeker goed te noemen, andere weer erg clichématig. De teksten zijn daarintegen verre van slecht, een soort van 'gangsta rap' maar dan zonder de verheerlijking, eigenlijk eerder het tegenovergestlede.

Er zijn twee uitschieters: Power en Runaway, beide zeer goed te noemen, en ook Dark Fantasy is sterk, maar voor de rest is het allemaal 13-in-een-dozijn. Het betere Top 40 werk zegmaar, maar niet de hype waard die het wel is geworden. Wel is Kanye West één van de weinige commercieel succesvolle rappers die ik met recht een 'artiest' durf te noemen.

3*

Kate Bush - Hounds of Love (1985)

poster
5,0
Misterfool schreef:
(quote)

Je vergeet "And Dream of Sheep". Ook een godsgruwelijk mooi nummer, overigens!
Voor de rest een prima recensie: ben het helemaal met je eens.


Oei! Ik beschreef And Dream Of Sheep toen ik het had over Under Ice. Sheep is een prachtig, koel en melancholisch liedje wat zeer goed een gevoel van desolatie weet op te wekken. Under Ice is een nummer wat een geweldig dreigende sfeer heeft, onheil nadert... Gewoonweg een subliem album.