Tav74 schreef:
Nadat ik al weinig A deeper understanding kon maar eens verder terug gaan luisteren. Dat hielp niet veel...
Waarom deze band nu zo hoog geprezen wordt is me echt een raadsel. Ja, ik hoor echt wel dat het goed en vakkundig in elkaar is gezet. En net als bij genoemde andere album dacht ik bij eerste nummer nog dat het best een aardig sfeertje is dat neergezet wordt.
Maar dan.... Ik voel uiteindelijk nul spanning of scherpe randen, het kabbelt maar door (wellicht is dat voor anderen nu juist een hele fijne vibe??), het raakt me nergens echt en de zanglijnen zijn allemaal even eenvormig (Kurt Vile heeft met zijn huidige werk beetje zelfde euvel).
Ik geef het maar op met deze band, geniet er allemaal van. Aan mij is het kennelijk echt niet besteed.
Ik kan het niet zo hebben als albums die 'iedereen' goed vind mij weinig doen. Dan ga ik vaker luisiteren in de hoop dat het kwartje valt. Een paar voorbeelden (best wel uiteenlopend):
*John Mayer-Continuum
*Opeth-Blackwater Park
*National-Boxer
*Sly stone-There's a riot
Alledrie heel populair hier, en ik vind het best okee muziek, maar niet bijzonder. Sorry voor iedereen die ik nu kwets hiermee.
Bij the War On Drugs heb ik het nog niet geprobeerd maar de paar nummers die ik gehoord heb sporen me niet echt aan.
Het voelt als of ik een stoornis heb, als 'objectief goede muziek' (hmmm) mij niet weet te raken.
Binnenkort maar eens naar de dokter
