MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

De Site / Gebruikers / 3 fijne gebeurtenissen

zoeken in:
avatar van trebremmit
1. Nieuwe telefoon gekocht, was niet meer te verstaan op de oude en het ding was total los, acht jaar meegedaan.
2. Afgelopen maandag hebben ze hier een koe op de foto gezet, komt in juni in de hi plus, een fokkerijblad.
3. Ik kom ook in dat blad met een interview, gaat over mijn overleden vader en over mij, en koeien van ons. Soort eerbetoon en daarom wel mooi en emotioneel.

avatar van madmadder
1. Een erg goeie tattoo artist wiens stijl ik geweldig vind is een tattoo voor me aan het ontwerpen. Zeer hoge verwachtingen. En ik ga ook nog een andere heel mooie laten zetten (is het plan).
2. Best een ingewikkelde periode met een levensmoede moeder en veel oud zeer, maar ik ga er zeer zenvol mee om, al zeg ik het zelf.
3. Afgelopen jaar weer veel nieuwe betekenisvolle contacten opgedaan die me langzaamaan steeds dierbaarder beginnen te worden (is voor mij die het extreem moeilijk vindt om aan mensen te hechten erg bijzonder en snel).

avatar van GrafGantz
1. Morgen eerste vakantiedag, hoop vakantiegerelateerde klusjes en zaterdagochtend daadwerkelijk op vakantie (Duitsland + Oostenrijk). Zin an!
2. Altijd en eeuwig druk en gedoe op werk, maar voel me er desondanks erg senang en heel erg gewaardeerd. Geeft veel stress maar ook veel energie. Veruit de eerste baan in m'n leven waar ik me echt thuis voel.
3. M'n schoonzus is herstellende van kanker en chemo's, en het gaat echt super! Eindelijk weer echt haar, ze kan zo in een Franse film met haar huidige korte kapsel!

avatar van staralfur
1. Baan opgezegd, na 8 jaar mbo onderwijs ga ik starten met nieuwe opleiding (hbo master Engels) en dat combineer ik met een baan dichter bij huis.
2. Een nieuwe fiets besteld zodat ik lekker verantwoord bij de eerder genoemde nieuwe baan kan komen.
3. Sinds deze week weer wat serieuzer aan de (avond)wandel, de fysieke en mentale voordelen zijn al te merken.

avatar van madmadder
1. Gevraagd door mijn zenleraar of ik morgen wil helpen met het uitvoeren van allerlei hand-en-spandiensten bij een opleidingsdag voor zenleraren. Vrij intimiderend om als enige leerling (nu pas een jaartje zen beoefenend) tussen 100+ heel wijze mensen te staan, maar wel een mooie ervaring denk ik. En na afloop gewoon met z'n allen NL elftal kijken, dat maakt het iets minder intimiderend haha.
2. Op werk liggen er nieuwe taken en verantwoordelijkheden en meer uren op mijn contract in het verschiet. Blijft toch telkens weer heel bijzonder om te beseffen dat mijn plafond blijkbaar nog niet bereikt is ondanks dat me ooit werd verteld dat ik nooit meer zou werken.
3. Een beetje verliefd (voor het eerst in mijn leven?), maar ik weet niet of dit nou een fijne of minder fijne gebeurtenis is, dus ik zet hem maar onderaan.

avatar van Kronos
madmadder schreef:
Vrij intimiderend om als enige leerling (nu pas een jaartje zen beoefenend) tussen 100+ heel wijze mensen te staan, maar wel een mooie ervaring denk ik.

Je niet laten intimideren.

De dwaas denkt dat hij wijs is, maar de wijze weet dat hij een dwaas is. (Shakespeare)

avatar van Rudi S
madmadder schreef:


3. Een beetje verliefd (voor het eerst in mijn leven?), maar ik weet niet of dit nou een fijne of minder fijne gebeurtenis is, dus ik zet hem maar onderaan.



avatar van Kramer
madmadder schreef:
1. Gevraagd door mijn zenleraar of ik morgen wil helpen met het uitvoeren van allerlei hand-en-spandiensten

[...]

3. Een beetje verliefd (voor het eerst in mijn leven?)



avatar
WVTRVE
Wohooo mads lets gooo

avatar van trebremmit
trebremmit schreef:

2. Afgelopen maandag hebben ze hier een koe op de foto gezet, komt in juni in de hi plus, een fokkerijblad.
3. Ik kom ook in dat blad met een interview, gaat over mijn overleden vader en over mij, en koeien van ons. Soort eerbetoon en daarom wel mooi en emotioneel.


Misschien een hoop abracadabra voor de meesten, maar dit is het stuk.

https://i.ibb.co/CtYCNsH/20240620-154551.jpg

avatar van GrafGantz
trebremmit schreef:
(quote)


Misschien een hoop abracadabra voor de meesten, maar dit is het stuk.

https://i.ibb.co/CtYCNsH/20240620-154551.jpg


Zo dan, een gematigde hoogtemaat en ondiepe uier. Nou, dan weet je het wel

avatar van GrafGantz
Ik haak pas echt helemaal af bij de jonge Sheepster die op VS-basis is getest met 2902 gTPI. Maar wel een fascinerende leeservaring, waarvoor mijn dank.

avatar van Kramer
Ik heb eindelijk ontdekt waarom trebremmit trebremmit heet.

avatar van trebremmit
GrafGantz schreef:
Ik haak pas echt helemaal af bij de jonge Sheepster die op VS-basis is getest met 2902 gTPI. Maar wel een fascinerende leeservaring, waarvoor mijn dank.


Gaat hier over, denk dat je het nu wel snapt.

Dairy Cow - HONLD000645890635 - - stgen.com

avatar van GrafGantz
trebremmit schreef:
(quote)


Gaat hier over, denk dat je het nu wel snapt.

Dairy Cow - HONLD000645890635 - - stgen.com


Doet me een beetje aan vroeger denken, met de hoogste nieuwe binnenkomer in de Top40

avatar van Kramer
1. Voor het eerst in mijn leven bijna in een geraffineerde phishing-sms van “””De Belastingdienst””” getrapt, maar net niet helemaal.
2. Voor het eerst in mijn leven bijna een voetblessure opgelopen door iets te enthousiast hardlopen, maar net niet helemaal. Misschien mag ik binnenkort wel voor het eerst in mijn leven naar een fysiotherapeut, zin in!
3. Zojuist een nieuw favorietje ontdekt, die ik zometeen meteen voor de tweede keer ga aanslingeren maar dan, voor het eerst in maanden, met een whiskeytje erbij. Proost!

avatar
1. Ik ga donderdag naar Edinburgh om een neef en zijn vrouw op te zoeken. En uiteraard om van de stad te genieten (tot en met aankomende maandag);

2. Ik heb zomervakantie;

3. Ik heb eindelijk besloten om met een dagboek/doelenlijstje te beginnen. Hopelijk schept dat wat lucht, haha!

avatar
Deranged
1. Het is een mooie dag want ik ben niet fucked up.
2. Er is genoeg te doen.
3. Ik heb leuke ideeën.

avatar van voskat
1. Vrouwlief ietsjes beter dan gisteren.
2. Eindelijk een nachtelijk moment gevonden om de twee nieuwe SOPHIE nummers te horen. Geweldig.
3. Kom er net achter dat Celine Dion gezongen heeft bij de Olympische Spelen en ik ben helemaal geen fan, maar het nieuws van haar spierziekte vond ik vreselijk en ik had niet verwacht dat zij nu toch weer opeens hiertoe in staat zou zijn, en ik moest even een traantje wegpinken.

avatar van ZAP!
1. Yesim en ik (nieuwkomers moeten maar even teruglezen) hobbelen lekker verder. Zouden we ooit nog eens in echt rustig vaarwater geraken? Of wordt het dan saai? Lees de volgende keer meer!
2. Vanochtend geholpen de drive-way van een alleraardigste mevrouw op te schonen; pittig begin, maar na de pauze ging het veel beter. We werden goed verzorgd en haar tuin is als een paradijselijk parkje, waarvan ook twee jonge speelse eekhoorns genoten. En ze heeft meer werk in petto, dus da's fijn.
3. De laatste tijd aardig creatief bezig met vooral hobby schrijverij en gitaarspelen, soms wat doodlen.

avatar
Deranged
Hoop het voor je man.

Gun niemand ooit de eenzaamheid en bullshit die ik heb ervaren.

avatar van ZAP!
Deranged schreef:
Hoop het voor je man.

Gun niemand ooit de eenzaamheid en bullshit die ik heb ervaren.
Thanks! "heb ervaren"; dat klinkt als verleden tijd; dat zou dan mooi zijn...

avatar
Deranged
De diepste dalen liggen gevoelsmatig wel achter me ja.

Bullshit had een mondje maar inmiddels al geruime tijd geen tong meer drukte het de kop in en stuurde het terug naar waar het vandaan kwam.

Dat heeft sowieso wel een hoop gescheeld kan het iedereen aanbevelen die in een soortgelijke situatie verkeert.

Zoals ik al zei haal ik veel uit mijn creaties en ideeën en heb in alle rust in ieder geval wel ruimschoots de kans gehad om mij te ontwikkelen.

Wat dat betreft had het voor mij ook zeker niet veel anders hoeven lopen de pijn is mijn power liever dit dan zo’n slapjanus die nooit iets heeft doorgemaakt en van niets ooit werkelijk de waarde kent.

Ben een heerlijke vent als ik eerlijk ben maak mij over mijzelf verder ook nooit zo’n zorgen.

avatar van staralfur
1. Weer thuis na een heerlijke roadtrip door Engeland.
2. M'n tijdens de vakantie gekochte stapel boeken een plekje geven in m'n boekenkasten, meteen een goede reden om een klein beetje te reorganiseren.
3. De voorpret voor Haldern Pop kan beginnen - ik was al een beetje begonnen met inluisteren maar vanaf nu duik ik er volledig in.

avatar van MarkS73
1. Twee heerlijke zonnige weken in Turkije achter de rug met mijn gezin en vader en broer met gezin. Voor het eerst all- inclusive op vakantie. Vroeger ging ik met mijn vriendin gewoon op goed geluk naar een land, Brazilië bijvoorbeeld en zagen daar dan wel wat we tegenkwamen maar aangezien ik mijn kinderen daar niet voor kan porren dit maar eens geprobeerd. Het had ook weer niet veel langer moeten duren maar twee weken zon en zelf niets hoeven doen is best oké:)

2. Nog een week vakantie te gaan en het gaat nog lekker weer worden ook.

3. Vandaag vertrekt mijn gezin voor nog eens drie dagen op een minivakantie naar zee met schoonfamilie en ik hoef niet mee. Drie dagen alleen thuis, koelkast gevuld met speciaal biertjes, goeie muziek op zonder gezeur of het af mag, ik ben gek op mijn vriendin en kinderen maar soms is het best lekker als ze even weg zijn:)

avatar van Juul1998B
1- volgende week naar Valencia met mn vriendin.
2- in september starten aan mijn scriptie!
Hopelijk een half jaar later eindelijk klaar met school en centjes binnen harken
3- VEEL NIN LUISTEREN.

avatar van nlkink
Juul1998B schreef:

1- volgende week naar Valencia met mn vriendin.


Doe de groetjes aan voskat!

avatar van voskat
Juul1998B schreef:
1- volgende week naar Valencia met mn vriendin.


Let op: het is pittig heet hier in augustus!
Is niet voor niets dat heel veel Valencianen de stad in die maand ontvluchten.

avatar van Juul1998B
voskat schreef:
(quote)


Let op: het is pittig heet hier in augustus!
Is niet voor niets dat heel veel Valencianen de stad in die maand ontvluchten.

I am aware
31 graden kan ik nog wel aan hoor xD

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.