MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Nieuws / R.I.P.

zoeken in:
avatar
Hendrik68
Best wel jammer. Hieronder een prachtig verhaal.

IN MEMORIAM: B.B. KING 15 SEPTEMBER 1925 - 14 MEI 2015 - bluesmagazine.nl

avatar van Edwynn
Het grote voordeel dat ontstaat als zulke gasten sterven, is dat de kans groter wordt dat ze eens wat op de radio draaien. Vanochtend onderweg naar het kantoor via 3fm eens kunnen genieten van BB King in plaats van voor de zoveelste keer kotsend het laatste singletje van Kensington wegdrukken.

avatar van Lambchop
west schreef:
Ooit bleef hij maar door spelen in de grote hal in Den Haag op NSJ. Steeds meer mensen moesten weg, ook om de laatste trein te halen. Hij vroeg een steeds kleiner publiek: "zullen we doorgaan". Natuurlijk zeiden we ja. Na 2,5 uur ergens in de nacht was een geweldig optreden van dit fenomeen dan toch voorbij.

RIP B.B. King


Mooi stukje.

avatar van Edwynn
Vrijwel tegelijkertijd met de grote blueslegende is ook Terry Jones, voorganger van cultgezelschap Pagan Altar, ten onder gegaan in zijn strijd tegen de kanker.

http://frontrowforever.files.wordpress.com/2014/02/paganaltar.jpg

Helaas geen plaatje van gehoord op 3fm overigens.

avatar van Shangri-la
rip bb king.

avatar
Misterfool
Nadat de eerste King in 1977 dood ging, nu dus ook het heengaan van de tweede King.
R.I.P BB King.

avatar van HugovdBos
Misterfool schreef:
Nadat de eerste King in 1977 dood ging, nu dus ook het heengaan van de tweede King.
R.I.P BB King.


Vergeet Albert & Freddie niet.

avatar van Edwynn
En Michael Jackson was ook dood toch?

avatar van deric raven
En Ben E. King.

avatar van HugovdBos
Gelukkig is King Crimson nog in ons midden.

avatar van GrafGantz
Misterfool schreef:
Nadat de eerste King in 1977 dood ging


Koning Elvis leeft nog hoor, vraag maar Rudi S


(afbeelding)


avatar van Casartelli
Casartelli (moderator)
en Peter de Koning niet te vergeten

avatar van Arrie
Casartelli schreef:
en Peter de Koning niet te vergeten

Toevallig is er net dit jaar een nieuwe versie van Het Is Altijd Lente uitgebracht, door de groep Aangeschoten Wild, waar Peter de Koning aan meedoet. Totaal niet relevant, maar moest er aan denken bij je opmerking.

Wel opvallend dat Ben E. King en B.B. King zo snel achter elkaar overlijden.

R.I.P. Ben E., B.B., Errol Brown en alle andere overledenen. Het gaat hard.

avatar van gaucho
Edwynn schreef:
King B is er ook nog.

Klopt:

King Bee - Back By Dope Demand - YouTube

en als we toch bezig zijn: B.B. Queen natuurlijk ook...

B.B. Queen blueshouse - YouTube

avatar van musician
Misschien wordt het tijd voor een nieuwe King.

Ik zie dat sommigen al hebben geoefend en zijn hoofd is inmiddels koninklijk genoeg:

It's good to be king - Tom Petty

http://musicology-101.com/wp-content/uploads/2013/03/TomPetty001.jpg

avatar van Edwynn
rip Tom Petty.

avatar van dix
dix
Edwynn schreef:
rip Tom Petty.

Don't believe the hype

Moet er onderhand niet even goed gebezemd worden?

avatar van Mjuman
Vervelend gezeur hiero over alle zgn kings en queens - or not. Alleen een dimwit noemt B.B. en de GDA (Graceland Drug Addict) in één zinsnede; dat die zgn 'King o Pop', notoir pedofilatelist, ook nog wordt genoemd doet voldoende afbreuk.

Voor iemand die veel (rhythm&)bluesgiganten heeft gezien - Muddy Waters. Rufus Thomas, Linda Hopkins, Albert Collins, Bo Diddley, Solomon Burke, Sam McLain en ook B.B. - is veel van deze posterij swaspelspraak die nergens over gaat. Old blues soldiers fade away: Collins 61, Muddy: 70; B.B: 90.

No more B.B: The Thrill Is Gone

avatar
Misterfool
Mjuman schreef:
Vervelend gezeur hiero over alle zgn kings en queens

Ik vond de achternaam van B.B en de titel van Elvis(een andere muzieklegende, ondanks dat zijn muziek niet mijn ding is) wel een grappige overeenkomst tussen de twee heren. Een beetje relativerende humor moet kunnen en ik heb mij kostelijk vermaakt met de verdere reacties daarop .

De oude grootmeesters vallen nu inderdaad een voor een om, maar weetje "C'est La Vie". De muziek blijft over en dat is wat telt. Het Is daarnaast toch eigenlijk wel een geniaal gegeven... De beste man is overleden, maar ik hoef maar Live at the Regal op te zetten en, zie/hoor daar,B.B King zingt/speelt de ziel uit zijn lijf alsof er niks aan de hand is.

avatar van BeatHoven
Entered this topic...
Saw Tom Petty...
Gave me a fucking heart attack...

avatar van musician
Goed blijven lezen, Petty wordt minimaal 85

avatar
Stijn_Slayer
B.B. was artistiek en fysiek al wel op. Tijdens concerten moest hij op adem komen en praatte de boel dan maar vol tegen een achtergrond van een bandje dat flauwtjes doorspeelt. Solo's op de automatische tour, voorspelbare setlists, en op One Kind Favor na kan ik me geen enkel memorabel album herinneren sinds de jaren 80. Voor iemand met diabetes is 89 bewonderingswaardig.

De koning van de blues gaat mij dan ook wat te ver, maar hij was hoe dan ook een icoon met een enorme staat van dienst en altijd een schitterende toon uit zijn Lucille. Op plaat niet altijd even goed tot zijn recht komend, maar veel van zijn songs en liveshows uit de jaren 50-70 staan niet ter discussie.

avatar van Yestsida
Chinx (Drugz), French Montana's opkomende rapper, is eerder vandaag beschoten en vermoord tijdens een overval.

R.I.P.

avatar van bikkel2
Lees zojuist dat Peter Sjardin oprichter en artistieke leider van de 60's band Group 1850 is overleden.

Sjardin was een tijd spoorloos. Muziekblad Lust For Life vond hem een paar jaar geleden terug en een interview verscheen in het blad.

Een aparte man waar gekte en genialiteit hand in hand ging.

R.I.P Peter Sjardin.

avatar
Zephyr
Nee.....

Het genie en brein achter mijn nr. - 1 album is niet meer

R.I.P. Peter Sjardin, en dank voor je geweldige bijdrage aan de Nederpop.

avatar van korenbloem
RIP Tom Petty. Toevallig gisteren Tom Petty & The Heartbreakers - s/t weer eens opgezet.

avatar van iggy
Yestsida schreef:
Chinx (Drugz), French Montana's opkomende rapper, is eerder vandaag beschoten en vermoord tijdens een overval.

R.I.P.


Die rap wereld is en blijft ondergedompeld in een vreselijke soort van geweldadige way of life.
Ik ken Chinx verder niet hoor. Maar hij zal zeker niet de laatste zijn die door geweld gaat omkomen.....

avatar van Arrie
korenbloem schreef:
RIP Tom Petty. Toevallig gisteren Tom Petty & The Heartbreakers - s/t weer eens opgezet.



Tom Petty is niet overleden...

avatar van perrospicados
Wel waar en Paul Mc Cartney is ook al jaren dood

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:06 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:06 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.