Stijn_Slayer schreef:
Originaliteit in songstructuren zou ik niet zeggen, en The Wall is qua composities verre van complex (het concept zou je natuurlijk wel complex kunnen noemen).
Ik doel natuurlijk op het werk The Wall als geheel, al vind ik het wat te sterk om de afzonderlijke nummers op The Wall als "verre van complex" te bestempelen. Mother was voor Nick Mason in ieder geval te ingewikkeld om zelf te drummen
En echt gangbaar zou ik de vorm van de meeste nummers op Wish You Were Here niet willen noemen. Op Animals blijft men, qua sound en vorm, toch dichter bij het idee van "normale" rock, in vergelijking tot Wish You Were Here.
Ik wil zeker niet teveel afdingen op de kwaliteit van Animals, maar ik probeer slechts antwoord te geven op de vraag van iemand waarom ik Wish You Were Here en The Wall hoger aansla.
En echt, Malle, ik ken Animals van binnen en van buiten...