MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten tnf als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

ECHT! - Boilerism (2025)

poster
tnf
Dit hangt vaak ergens tussen electronic en jazz in, en hier en daar wordt het aantal 'beats per minute' opgeschroefd.

Goed gemaakte muziek, op best wat momenten in principe aan hangend tegen best wat muziek die hier al gewoon op stond. En toch komt het niet helemaal binnen, terwijl de muziek van een afstandje best wat aantrekkelijks heeft. Iig zodanig dat dit album via Shazam mijn kant op kwam (dankzij de eerste track).

Toch net te steriel?

Misschien is dit betere muziek om live te horen. Wat dat betreft hebben ze een goede reputatie.

Endz - Harmed (2020)

poster
tnf
Track 7 is wmb het beste en riekt, met name in de rustiger stukken, naar de meer depri nummers van Eels.

Elders op het album doet het juist weer denken aan Placebo of The Black Angels. De muzikale benadering, en de zangstijl ook weleens.

Het geheel had iig meer aandacht verdiend dan dat schamele groepje mensen dat er vooralsnog mee in aanraking is gekomen. Maar ja, het is niet modieus of zo. Het had uit elk jaar vanaf de late 80's kunnen komen.

Euromasters - Alles Naar de Kl--te (1992)

Alternatieve titel: Alles Naar de Kloote!

poster
tnf
Is nog een top 40-hitje geweest. Wat een grafherrie. Maar een plezier dat ik er als 11-jarig Tnf-je van gehad heb...

(En ergens is het zonde dat dingen die van de norm afwijken, zoals deze, tegenwoordig systematisch uit de hitlijsten geweerd worden.)