MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten OzzyLoud als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Human Code - Break the Silence (2024)

poster
4,5
RonaldjK schreef:
Graag gedaan, leuk dat jij er meer mee kan! Die nieuwe achternaam is volgens mij omdat hij zichzelf op gegeven moment een soort van opnieuw heeft uitgevonden, in de periode dat hij in Parijs woonde (hij heeft meen ik een Franse moeder en ging op zoek naar zijn wortels). Daar hoorde de naam Drive bij.

PS OzzyLoud, hier weer het voordeel van dit forum: één album, twee smaken. Handig voor de lezer. En misschien ligt Gale Force jou dan ook beter?


Enn bedankt hoor voor de extra huiswerk in mn vakantie...
Dus nog een project van Mike, Gale Force. Die kende geen lang leven want een jaar later was deze alweer ter ziele. Maar ze zijn zeker wel vergelijkbaar. Met diens verschil dat Human Code wel een dikke punt beter scoort bij mij. Ten eerste is het songmateriaal iets minder en ten tweede is Mike's stem hier weer een stuk geforceerder (lees schreeuwend). Dat hij een paar machtige longen heeft bewijst hij wel in het nummer Where Am I Going (vanaf 2.33 min.). goeiendag zeg!
Intussen heb ik Human Code op cd binnen en jawel er zitten songteksten bij, dus ik ben in mn nopjes.