MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten musicfriek als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Bruce Springsteen - Working on a Dream (2009)

poster
2,5
Ik zal een van de weinige zijn, maar dit album vind ik dus echt slaapverwekkend.. Op Outlaw Pete na blijft er geen enkel nummer hangen hier. Sta ook versteld van de hoge waardering hier. Voor de titelsong heb ik even een teiltje nodig, net zoals de titel van het album. Bruce kan echt veeeeeeeeeel beter dan dit. Nee, snel vergeten, dit gedrocht.

Buffalo Springfield - Buffalo Springfield Again (1967)

poster
5,0
Ongelooflijk, ik kan er nog niet bij wat voor een prachtig nummer Expecting to Fly is. Denk haast wel dat het een van mijn favoriete nummers aller tijden is. De sfeer in dat nummer is zo mooi, neem daarbij de intro en outro en ik ben helemaal om.

Nu weet ik weer waarom ik dit album de volle mep heb gegeven, alle nummers zijn echt

Buggles - Adventures in Modern Recording (1981)

poster
4,5
Deze gaat absoluut aangeschaft worden, een van de laatste bijna onvindbare albums op CD. Echt zwaar belachelijk dat ze nu pas met een normale cd-uitgave komen, ik bedoel, na bijna 30 jaar! Maar hij is er tenminste!

Heb hier zelf alleen de eerste 11 nummers op mp3 en die me ontzettend goed bevallen. Heerlijke eigenzinnige muziek uit begin jaren 80 waar ik geen genoeg van kan krijgen met als hoogtepunt toch wel I am a Camera

Buster (1988)

poster
3,0
Wel aardige soundtrack van de film Buster. Phil Collins als acteur moeten we maar snel vergeten Four Tops scoorden na zoveel jaar afwezig weer eens een hit met het leuke Loco in Acapulco. Verder mooie 60's classics en natuurlijk de hits van mister Collins himself. Two Hearts en vooral A Groovy Kind of Love blijven goede singles.